DostawaKoszt przesyłki o wadze do 30 kg małych gabarytów przy przelewie 20 zł, pobranie 35 zł - dotyczy przesyłek do 30kg, z wyłączeniem przesyłek wielkogabarytowych i wysyłanych na palecie ( m.in. ceramika ).
W przypadku pozostałych przesyłek koszt wyliczamy indywidualnie wg taryfikatora firmy kurierskiej. Niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić, najlepiej w obecności kuriera, czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych.

14 dni na zwrot towarów.

Zakupione produkty w naszym sklepie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

Polityka prywatności

Dane osobowe przekzane w związku z rejestracją i korzystaniem ze sklepu internetowego www.plusk.pl są przetwarzane przez Kucza sp.j. z siedzibą w Rybniku przy ul. Żorskiej 200 , wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,  X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008529, NIP 6421006836, REGON 272399675, która jest administratorem tych danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Dane osobowe,  w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w celu realizacji zamówień, rozpatrywania reklamacji oraz zwrotu świadczeń w przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu towaru).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych może uniemożliwić nam świadczenie Tobie usług drogą elektroniczną oraz dokonywanie  zakupów w naszym, sklepie internetowym.

Klient powierzający nam swoje dane osobowe ma prawo wglądu do nich, prawo żądania ich aktualizacji oraz prawo żądania ich usunięcia przesyłając stosowną prośbę na adres plusk@plusk.pl

Zapewniamy bezpieczeństwo danych osobowych, wykorzystywane śrdoki techniczne mają na celu zapobieżenie bezprawnemu przetwarzaniu danych oraz ich przypadkowej utracie, zniszczeniu oraz uszkodzeniu. Informacje osobowe są wykporzysywane zgodnie z prawem.
Dla bezpieczeństwa danych klientów, prosimy o ustanowienie loginu i hasła uniemożliwiającego w prosty sposób ich odgadnięcia przez osoby trzecie, wylogowanie ze strony www.plusk.pl po zakończeniu sesji, zachowanie loginu i hasła w tajemnicy i stosowanie programów antywirusowych.