Grohe bateria kuchenna, 674mm K7 32950000

  • Kod: 32950000
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176879838
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość
  • 3 983,00 zł 1 886,66 zł
  • szt.

Bateria z linii GROHE K7 skutecznie ułatwi organizację prac w kuchni. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu funkcjonalności na profesjonalnym poziomie, została wyposażona w wysoką i obracaną w zakresie 140° wylewkę, która gwarantuje szeroki zasięg działania. Dzięki niej, wykonywanie czynności takich jak mycie naczyń czy czyszczenie zlewozmywaka jest łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek. Model ten daje także możliwość wyboru najodpowiedniejszego w danej chwili strumienia: standardowego lub prysznicowego. Komfortu związanego z posiadaniem baterii z linii GROHE K7 doświadczysz już na etapie instalacji, dzięki naszemu systemowi szybkiego montażu. Chromowane wykończenie z GROHE StarLight® gwarantuje trwały połysk i nieskazitelny wygląd baterii nawet po latach użytkowania. GROHE K7 - najlepszy wybór do twojej kuchni!

K7
jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15

montaż jednootworowy
głowica ceramiczna 35 mm
z GROHE SilkMove®
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
regulowany ogranicznik strumienia przepływu
obrotowa wylewka
zasięg obrotu 140°
specjalna wylewka z prysznicem
przełącznik strumienia
automatyczne przełączanie na perlator
giętkie węże przyłączeniowe
system szybkiego montażu
samozabezpieczenie przed przepływem
zwrotnym

 

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

Kolor: Chrom
Wyciągana wylewka: Tak
Podokienna: Nie
Wysokość: 65 - 69,9 cm