DostawaKoszt przesyłki o wadze do 30 kg małych gabarytów przy przelewie 20 zł, pobranie 35 zł - dotyczy przesyłek do 30kg, z wyłączeniem przesyłek wielkogabarytowych i wysyłanych na palecie ( m.in. ceramika ).
W przypadku pozostałych przesyłek koszt wyliczamy indywidualnie wg taryfikatora firmy kurierskiej. Niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić, najlepiej w obecności kuriera, czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych.

14 dni na zwrot towarów.

Zakupione produkty w naszym sklepie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

Grohe zestaw prysznicowy z termostatem do montażu ściennego Rainshower System SmartControl 360 MONO 26361000

26361000
W magazynie W magazynie
3 742,00 zł7 026,00 zł

Szukasz systemu natryskowego, który sprawi, że Twoja kąpiel wzniesie się na nowy poziom komfortu i będzie długo oczekiwanym momentem w rozkładzie dnia? System SmartControl 360 Mono jest idealnym wyborem! W jego skład wchodzą: bateria termostatyczna, deszczownica, stylowa słuchawka, akrylowa mydelniczka oraz wąż prysznicowy. Dzięki zawartym dwóm rodzajom strumienia ‘PureRain’ i ‘Rain O2’ w deszczownicy będziesz mógł cieszyć się odprężającymi chwilami przypominające wizytę w SPA. Za idealny przepływ natrysku zadba DreamSpray® otulając całe ciało kojącymi kroplami wody. Z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie podczas kąpieli wyposażyliśmy baterię w szereg innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest GROHE Turbostat®, która zapewnia stałą temperaturę wody przez cały okres kąpieli bez obaw o jej ciągłe wahania. Aby ochronić Twoją skórę przed gorącym strumieniem w korpusie baterii znajduje się dodatkowy przycisk SafeStop. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie uchwytu umożliwi zwiększenie temperatury powyżej 38°C a dodatkowe kanały chłodzące CoolTouch® znajdujące się we wnętrzu baterii czynią ją chłodną w dotyku. Z zestawem prysznicowym GROHE SmartControl 360 Mono Twoja codzienna kąpiel zamieni się w przyjemne doświadczenie jakiego do tej pory nie miałeś.