Grohe bateria kuchenna z obrotową i wyciąganą wylewką, 301mm K7 32176000

  • Kod: 32176000
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176860256
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość
  • szt.
  • 3 875,00 zł 2 488,00 zł

Zaprojektowana z myślą o ambitnych pasjonatach gotowania, bateria kuchenna z linii GROHE K7 zaskoczy cię swoją funkcjonalnością. Odpowiada za nią m.in. wyciągana i obracana w zakresie 140° wylewka, która umożliwia szybkie i bezproblemowe napełnianie naczyń, mycie owoców i warzyw. Wszechstronność użycia zwiększa także możliwość wyboru jednego z dwóch strumieni - zwykłego lub prysznicowego. Bateria została również wyposażona w niezawodną ceramiczną głowicę GROHE SilkMove®, która zapewnia płynną i precyzyjną kontrolę nad ciśnieniem i temperaturą wody. Bateria GROHE K7 to maksymalna wygoda w kuchni!

K7
jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN 15

montaż jednootworowy
głowica ceramiczna 35 mm
z GROHE SilkMove®
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
regulowany ogranicznik strumienia przepływu
obrotowa wylewka
zasięg obrotu 140°
wyciągana wylewka
przełącznik strumienia
automatyczne przełączanie na perlator
giętkie węże przyłączeniowe
system szybkiego montażu
samozabezpieczenie przed przepływem
zwrotnym

 

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

Kolor: Chrom
Wyciągana wylewka: Tak
Podokienna: Nie
Wysokość: 30 - 34,9 cm