Grohe bateria kuchenna z zestaw filtrującym (woda niegazowana, lekko gazowana, gazowana) Blue Chilled and Sparkling 31323001

  • Kod: 31323001
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176987946
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 13 380,00 zł 7 387,84 zł

Zestaw filtrujący GROHE Blue Chilled & Sparkling sprawi, że zapomnisz o butelkowanej wodzie mineralnej. Dzięki niemu, zyskasz dostęp do orzeźwiającej i nieskazitelnie czystej wody, prosto z Twojej baterii kuchennej. System dodatkowo chłodzi ją i nasyca CO2 w trzech wariantach: niegazowanym, średnio i mocno gazowanym. Oprócz tego, armatura zapewnia funkcjonalność tradycyjnej baterii kuchennej z wysoką, obrotową wylewką. Dzięki niej, zwiększysz komfort codziennych prac w kuchni, z łatwością opłukując warzywa, szorując zlew i wykonując inne czynności, niezbędne podczas przygotowywania posiłków. By bateria urzekła Cię również estetycznym wykonaniem, zaprojektowano ją w eleganckiej formie litery „C” i zwieńczono chromowaną powłoką GROHE StarLight. Dzięki niej, powierzchnia nieskazitelnie lśni, pozostaje odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwa w czyszczeniu. Ciesz się świeżą i orzeźwiającą wodą i odkryj GROHE Blue Chilled & Sparkling.

GROHE Blue® Chilled and Sparkling
Zestaw startowy

elementy składowe:
jednouchwytowa bateria kuchenna GROHE Blue® z filtrem do wody
montaż jednootworowy
wylewka C
oddzielne pokrętło dla 3 ustawień: 
woda niegazowana, lekko gazowana, gazowana
głowica 1/2"
głowica ceramiczna 35 mm 
GROHE SilkMove®
regulowany ogranicznik strumienia przepływu
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
obrotowa wylewka
kąt obrotu 180°
oddzielne kanały dla wody przefiltrowanej i nieprzefiltrowanej
giętkie węże przyłączeniowe
klasa bezpieczeństwa IP 55
znak CE
pasuje do fitrów 600, 1500 lub 3000 litrów
GROHE Blue® Cube
jednostka chłodząca 270 Watt, 230 V, 50 Hz
filtr GROHE Blue® 600 l (40 404 001)
GROHE Blue® głowica filtra z regulacją
butla CO2 GROHE Blue® 425gr
I klasa głośności według normy DIN 4109
minimalne zalecane ciśnienie 2.0 bar

 

Grohe Blue

To alternatywne rozwiązanie dla osób, które preferują naturalny smak wody. Unikalna technologa filtrów Grohe Blue zmienia zwykłą wodę z kranu w świeżą, krystalicznie czystą i pyszną wodę pitną, usuwając wszystkie substancje, które mogą wpłynąć negatywnie na jej smak. Bateria posiada oddzielne wewnętrzne drogi wodne - jedną dla przefiltrowanej wody, drugą dla nieprzefiltrowanej, dzięki czemu nie mają one ze sobą kontaktu. Filtr Grohe Blue może oczyścić do 600 litrów wody i jest prosty w wymianie. Zapewnia czysty, orzeźwiający smak bez domieszki metali ciężkich, kamienia lub chloru.

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.