Grohe bateria kuchenna z obrotową wylewką, 539mm K7 31379000

  • Kod: 31379000
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176938085
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 3 632,00 zł 2 325,00 zł

Używając baterii GROHE K7 poczujesz się jak profesjonalny szef kuchni i z łatwością podołasz wszystkim kuchennym obowiązkom. Obracana w zakresie 140° wylewka daje możliwość wyboru strumienia, a jej średnia wysokość dodatkowo umożliwia wygodne napełnianie wysokich naczyń. Połączenie tych udogodnień zapewnia szeroki zasięg działania, który sprawia, że wykonywanie czynności takich, jak czyszczenie zlewozmywaka czy płukanie owoców lub warzyw jest łatwiejsze i efektywniejsze niż kiedykolwiek. Zadbaliśmy także o nieskazitelny wygląd baterii będący zasługą chromowanej powłoki GROHE StarLight®, która jest niezwykle odporna na uszkodzenia, dzięki czemu nie matowieje, a swój blask zachowuje przez lata użytkowania. Jedynie chwilę natomiast zajmuje instalacja tego modelu, za sprawą naszego systemu łatwego montażu. Bateria kuchenna GROHE K7 – profesjonalna funkcjonalność na najwyższym poziomie.

K7
jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15
wysokość całkowita: 539 mm
montaż jednootworowy
głowica ceramiczna 35 mm
z GROHE SilkMove®
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
regulowany ogranicznik strumienia przepływu
specjalna wylewka z prysznicem
wylewka z perlatorem SpeedClean
automatyczne przełączanie na perlator
obrotowa wylewka
zasięg obrotu 140°
giętkie węże przyłączeniowe
system szybkiego montażu
samozabezpieczenie przed przepływem
zwrotnym
 
 

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

 

Kolor: Chrom
Wyciągana wylewka: Tak
Podokienna: Nie
Wysokość: 50 - 54,9 cm