Grohe bateria umywalkowa, 157mm Eurocube 23127000

  • Kod: 23127000
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176900341
  • Dostępność: Duża ilość Duża ilość
  • szt.
  • 1 195,00 zł 473,55 zł

Bateria umywalkowa GROHE Eurocube to połączenie geometrycznego designu i wysokiej funkcjonalności. Jej wyrazista forma, przypominająca kształt prostopadłościanu, doskonale wkomponuje się we wnętrze nowoczesnej łazienki. Pokryto ją chromowaną powłoką GROHE StarLight, która podkreśla ostre krawędzie i idealnie gładkie powierzchnie, oraz chroni przed zarysowaniami. Aby zadbać o komfort obsługi, baterię wyposażono w ceramiczną głowicę SilkMove, która pozwala błyskawicznie ustawić żądane parametry przepływu, przez nawet 20 lat niezawodnej eksploatacji. Sprawdź jakość, której zaufało miliony użytkowników i wybierz baterię umywalkową GROHE Eurocube!

Eurocube
Bateria umywalkowa, DN 15

montaż jednootworowy
metalowa dźwignia
głowica ceramiczna 28 mm
z GROHE SilkMove®
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
perlator
zestaw odpływowy z drążkiem
pociąganym 1 1/4"
giętkie węże przyłączeniowe
system instalacyjny GROHE QuickFix™ Plus
ogranicznik temperatury

 

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

Montaż: Stojąca
Wyposażenie: Z korkiem
Zastosowanie: Do umywalek z otworem
Rodzaj wylewki: Stała
Samozamykająca: Nie
Kolor: Chrom