Grohe bateria umywalkowa, 172mm Eurocube 23445000

  • Kod: 23445000
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176998706
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość
  • szt.
  • 1 131,00 zł 535,80 zł

Jeżeli na równi z niebanalnym designem, cenisz sobie dbałość o środowisko, bateria umywalkowa GROHE Eurocube jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe, geometryczne kształty nadają jej niepowtarzalnie stylowy charakter i czynią z niej ozdobę każdej łazienki. By jeszcze bardziej podkreślić atrakcyjny design, całość zwieńczyliśmy chromem GROHE StarLight. Zapewnia on lustrzany blask na lata, gwarantując jednocześnie do 10 razy większa odporność na zarysowania i zmatowienie od powłok innych producentów. Podobną precyzją może poszczycić się oszczędnościowy perlator GROHE EcoJoy. Pozwoli on zredukować zużycie wody nawet o 50% bez obniżania wydajności. Dzięki temu, przyczynisz się do świadomego dbania o ekosystem i cenne zasoby naturalne. Zaufaj 80-letniemu doświadczeniu inżynierów GROHE i odkryj luksusowe baterię umywalkowe Eurocube!

Eurocube
Bateria umywalkowa, DN 15

montaż jednootworowy
średnia wysokość
metalowa dźwignia
głowica ceramiczna 28 mm
z GROHE SilkMove®
z ogranicznikiem temperatury
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
GROHE EcoJoy® SpeedClean perlator 5.7 l/min
zestaw odpływowy z drążkiem
pociąganym 1 1/4"
giętkie węże przyłączeniowe
system instalacyjny GROHE QuickFix™ Plus
minimalne ciśnienie 1,0 bar.

 

Grohe EcoJoy

Pozwala na ograniczenie kosztów, kontrolę zużycia wody i ochronę środowiska naturalnego jednocześnie, tak, żebyś nie musiał ani marnować ani wody ani swoich pieniędzy.

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

Montaż: Stojąca
Wyposażenie: Z korkiem
Zastosowanie: Do umywalek z otworem
Rodzaj wylewki: Stała
Samozamykająca: Nie
Kolor: Chrom